• Farebný týždeň

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Farebný týždeň.

Celý týždeň bol zameraný na multikultúrnu výchovu. Pondelok: červená/ AMERIKA, utorok: čierna/AFRIKA, streda: žltá/ ÁZIA, štvrtok: biela/ EURÓPA, piatok: modrá/AUSTRÁLIA. Deti prostredníctvom úloh, súťaží spoznávali národnosti, rôzne kultúry a kontinenty našej Zeme. Spoznávali aké zvieratá tam žijú, aké sú najväčšie mestá a štáty na danom kontinente.

• Spišská kapitula, Sivá brada, Salaš

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Spišská kapitula, Sivá brada, Salaš.

Dnešný výlet v skratke - trocha histórie - katedrála sv. Martina, biskupská záhrada vo francúzskom štýle, kvetinové záhony, ovocné stromy. Pažica európského formátu s čiernym borovicovým lesom, ktorý sa vyskytuje iba v prímorských krajinách, chránené uzemie so vzácnymi kvetmi a ka plnkami, ktoré sú krokovo presné ako v Jeruzaleme, Takéto kalvárie sú iba dve na svete Krakow a Spišská Kapitula. Sivá brada a jej prameň a nakoniec Spišský salaš, voľné hry, zvieratká. To je naša krásna Zem slovenská v Európe.... Všetci v bielej symbolickej a trochou zmrzliny na tričkách

• Svadobný obrad na radnici

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Svadobný obrad n a radnici.

Dnes študentky SOŠPg ukončili pedagogickú prax a v rámci témy "Tam okolo Levoči", zážitkovým učením priblížili dominanty mesta Levoča, medzi ktorými bola aj Radnica. Názornou ukážkou "sobáša" sa presvedčili, na aký účel slúži tento objekt. Bolo to dojemné. Janka a Julku sme vybrali spontánne, keďže sú veľmi spriaznení, potešili sa tejto role.